טיפול פסיכולוגי

ייעוץ פסיכולוגי אונליין

ייעוץ פסיכולוגי און ליין לא יכול לספק פתרון לכל הבעיות הפסיכולוגיות, ובחלק מהמקרים לא יהיה מנוס מהגעה אל הקליניקה על מנת לקבל טיפול פסיכולוגי פנים מול פנים. ייעוץ פסיכולוגי אונליין מתאים בעיקר לצעירים אשר מתמצאים בצורה טובה במחשב ויכולים לנהל שיחה עם הפסיכולוג באמצעות האינטרנט. ייעוץ פסיכולוגי באינטרנט לא יהיה קל ופשוט עבור מבוגרים וזקנים אשר אינם מתמצאים בצורה טובה בתפעול המחשב והאינטרנט.

פסיכולוג און ליין מחייב אתכם לבצע שיחת וידיאו באמצעות תוכנות שונות הניתנות להורדה לכל מחשב בייתי. לאופציה של ייעוץ פסיכולוגי אונליין יש פוטנציאל עצום ואין ספור של אפשרויות העומדות לרשותו של המטופל אך באותה עת לא כל אחד יצליח לתפעל את הנושא באופן חלק ונוח.

ייעוץ פסיכולוגי אונליין יכול להתבצע גם אם מדובר על פסיכולוג בחיפה ומטופל במרכז הארץ. עבור מי שכן יכול לבצע את הפעולות הפשוטות במחשב הוא בהחלט אופציה נוחה ושימושית למדיי. ייעוץ פסיכולוגי באינטרנט יאפשר למטופל לקבל טיפול פסיכולוגי בכל רגע נתון על ידי התחברות למחשב וכניסה לתוכנה שדרכה סוכם לבצע את הטיפול. באמצעות המצלמה המטפל יוכל לראות את המטופל ולהפך, וכך אותו ייעוץ פסיכולוגי אונליין הופך לטיפול פסיכולוגי של ממש.

חשוב מאוד להבין כי ייעוץ פסיכולוגי אונליין מוצלח יינתן על ידי פסיכולוג ברמה גבוהה, ולכן חשוב מאוד שלא להתפשר על רמתו של הפסיכולוג או על זמינותו. חשוב מאוד שתבחרו פסיכולוג אונליין ברמה גבוהה עם מוניטין וידע בתחום.