טיפול פסיכולוגי

ניאופסיכולוגיה

פסיכולוגיה היא תורת הנפש, ידע המאפשר להתמודד עם החיים ולהיות מאושרים. פסיכולוגים בקריות רואים את הבעיות הנפשיות כבעיות מוחיות. נקודת המבט הסובייקטיבית של המוח שלנו גורמת לנו סבל רב, ולא מאפשרת לנו לראות את העולם באופן אובייקטיבי. שיטה זו מאפשרת לנו לראות את העולם בצורה אובייקטיבית ולא בצורה הרגילה בה המוח שלנו רגיל לשדר.
השיטה היא גאונית וקלילה, ניתנת להבנה בקלות מפליאה. היא מאפשרת לכל בנאדם להגיע לשלווה, שקט ואושר עם עצמו, בן זוגו והעולם הסובב אותו. אין ספק שהשילוב בין סקסולוגיה לבין פסיכולוגיה נחוץ הרבה פעמים בזמם של טיפול זוגי של בעיות מיניות.
העולם עובר התפתחות אבולוציונית, אנחנו אמורים להשתדרג במהירות או שכל הגזע ייכחד. כדי לעבור את השלב הזה, עלינו לשנות את דפוס החשיבה והראייה שלנו על כדור הארץ והחיים בו.

הפרעות נפשיות נפוצות

אנחנו כאנשים אוהבים לשאול שאלות ולחפש תשובות, לכן אנו נתקלים בהרבה קשיים וסבל אחר חיפוש האושר…
על מנת לעשות את השינוי עלינו לבנות מערכת ספירלית, כזו שלא תדרוש שום קשר חיצוני שיעזור לה.
בעצם במהלך טיפול פסיכולוגי, אנו לומדים לעשות זאת.
אנו לומדים איך המערכות שלנו עובדות, איך המוח מתנהל ואיך לעקוף אותו על מנת ליצור את המציאות שאנו רוצים.
אנו מבינים שכל דבר בחיים, תלוי בעצם אך ורק בנו! אנו מסירים כל תלות במישהו חיצוני. מיצינו, חווינו, יש תחושה שצריך שינוי ממשי, אמיתי, מהשורש.

טיפול פסיכולוגי ממוקד

כאן מגיעה פסיכולוגיה ומשנה את התמונה, היא מראה לנו איך אנחנו צריכים להתנהג. במהלך הטיפול לומדים כיצד להתנהג ומה לעשות כדי להיות מאושרים ושמחים בזכות עצמו מבלי להיות תלויים במישהו חיצוני.
הקרמה שלנו נוצרת מגלגולים קודמים ודרך אסטרולוגיה וניתן לראות זאת. הטיפול משלב טכניקות אשר משמרות לפתרון בעיות חלומות וניקוי טראומות של גלגולים קודמים.
הרבה סיפורים על אנשים עם דיכאון שעברו את הטיפול וחוותו קשיים זוגיים וחברתיים ויצאו ללא כל רגשות רעים בנושאים האלה והפכו משוחררים מהנושא לחלוטין.
השיטה מסייעת כיום לאנשים רבים מכל שכבות האוכלוסייה, שיטה חדשה המכילה ידע רב על המבנה שלנו כבני אדם.